П'ятниця, 22 листопада 2019 13:41

Знайомство з волонтеркою Корпусу Миру

(1 Голосувати)

Вивчаючи англійську мову, одним із важливих аспектів є сприймання на слух. Зазвичай учні роблять це за допомогою аудіо- та відеозаписів. На жаль, рідко трапляється можливість поспілкуватися з носієм мови особисто, та ліцеїстам дуже пощастило!

Із ініціативи учениць 1 математичного класу Щербини Анастасії та Шимко Марії до закладу завітала волонтерка Корпусу Миру  Маріса Додсон.  Під час зустрічі з 1 математичним та 2 лінгвістичним класами Маріса розповіла про себе та своє проживання в Україні. Учні дуже зацікавлено та уважно слухали гостю, а потім ставили свої запитання. Діалог пройшов позитивно та жваво.

Цей візит не лише подарував масу емоцій, але й сприяв підвищенню мотивації у вивченні мови.

Учителька англійської мови Мохір В.В.