Неділя, 10 листопада 2019 19:38

Творчий іспит на відмінно

Щороку учнівський склад ліцею поповнюється новими талантами, а посвята у  ліцеїсти поступово перетворилася на справжній творчий іспит, оскільки крім знань і вмінь з навчальних предметів з`явилася чудова можливість продемонструвати власну винахідливість, творчість та креативність. Не виключенням були і цьогорічні першокурсники, які дуже відповідально поставилися до підготовки презентацій класу, подарувавши всім присутнім у залі батькам, учителям і друзям позитивні емоції та чудовий настрій.

Виступ природничого класу відзначився гармонійністю і логічною  завершеністю, що охарактеризувало їх як єдиний  дружний творчий колектив. Цікаво, як це їм вдалося за такий короткий термін? Легкий енергійний танець з елементами сольного дефіле, в якому взяли участь майже всі учні класу, жартівливі висловлювання про ліцейське життя мали  продовження у вигляді цікавого змістовного відео. Зворушливе завершення виступу під пісню Кузьми Скрябіна «Мам» не залишило нікого байдужим. Впевнена, що сказані слова спонукають всіх до активного розвитку та наполегливості у досягненні поставлених цілей.

Родзинкою настрою в прямому сенсі був зовнішній вигляд природничників: вперше вони вийшли на сцену у однакових футболках із символічним зображенням щастя: хімічною формулою ендорфіну. Саме гормони щастя  роблять наше життя веселішим, приносять впевненість, привабливість, здоров’я та врівноваженість!

Отже, творчі іспити першокурсники здали на відмінно! Впевнена, що попереду на них чекають щасливі миті життя, наповнені позитивними емоціями та враженнями, про які вони ще довго-довго згадуватимуть… Але поки сучасне ще не стало історією, все найкраще попереду, ми з нетерпінням чекаємо на нові фєєричні виступи , адже, як відомо,  щастя багато не буває!!!

Вчитель ліцею Н. Мазур