Субота, 02 листопада 2019 00:14

Незабутній Львів

У перший день осінніх канікул для учнів І курсу лінгвістичного та природничого класів розпочалася довгоочікувана подорож до Львова. Хто не мріє разом з друзями пройтися вуличками легендарного міста зі смаком кави?

Ліцеїсти піднялися на Високий замок, оглядовий майданчик якого знаходиться на висоті 413 м над рівнем моря. Панорама міста зачаровувала і викликала нестримне бажання зробити фото.

Діти відвідали Шевченківський гай, один із найкращих музеїв народної архітектури та побуту України, міську Ратушу. Ліцеїсти із захопленням слухали цікаві історії про Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, палац Потоцьких, каплицю Боїмів та багато інших знакових споруд.

Яким залишиться Львів-2019 у спогадах наших першокурсників?

Валентина Ребенок: Львів – це стародавні вулиці, аромат справжньої кави та посмішка у всьому.

Вероніка Фролова: Львів – це сповнене містикою та коханням місто. Це спадщина памʼяток, історій та неперевершеної краси. Солодощі, кава, кляцики – ТО Є ЛЬВІВ. Ці вогники, музиканти та незабутня атмосфера, ніби заворожують нас та манять до себе.

Владислава Бережна: Львів це незабутнє місто, у якого ти вчишся бачити прекрасне. Гуляючи по ньому ти відчуваєш всю його чарівність і хочеш повернутися знову і знову. Львів – це кохання, яке починається з перших  відвіданих вуличок.

Анна Ковалевська:  Львів – це місто твоє душі. Вулиці та люди зі своїми незвичайними історіями життя, запах кави та шоколаду всюди, що дає змогу відчути себе в затишній атмосфері. Львів – це місто, яке робить тебе щасливим… Вуличні музиканти занурюють твою свідомість в невагоме становище, ейфорія огортає своїми обіймами твої тіло та душу. У такі моменти дякуєш цьому місту за жагу жити далі і бачити все прекрасне, що є в ньому.

Владислава Даневич: Львів – це місто, яке неможливо описати словами. Його потрібно побачити власними очима та відчувати серцем!

Світлана Симан, Вікторія Мельниченко,

класні керівниці І курсу лінгвістичного