Четвер, 31 жовтня 2019 10:19

Олімпіада з української мови і літератури в ліцеї

У жовтні в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури. В олімпіаді взяли участь вісімнадцять учнів  1 курсу лінгвістичного класу та двадцять учнів 2 курсу лінгвістичного та математичного класів. Пропоновані завдання презентували різні розділи мовознавства: лексикологію, фразеологію, морфологію, синтаксис. З української літератури учні виконували аналіз вірша та інші завдання, які торкалися проблем жанру, композиції літературного твору. Переможцями олімпіади  серед першокурсників  (максимальна кількість балів 54) стали Макаренко Оксана Юріївна – 40,1 б (учителі Коткова Л.І., Корінь І.В.), Тимченко Анна Олександрівна – 36,1 б (учителі Коткова Л.І., Корінь І.В.), Ребенок Валентина Іванівна – 36,6 б (учителі Бережняк В.М., Корінь І.В.).

Серед учнів другого курсу (максимальна кількість балів  77)  перемогу отримали Кошова Анастасія Сергіївна – 67,6 б, Носенко Ангеліна Сергіївна – 58,3 б, Федько Олег Миколайович – 56,2 б. Вчителями цих учнів є Бережняк В.М., Корінь І.В.

Вітаємо переможців!  Ви наша гордість! Бажаємо успіхів у міському етапі олімпіади.

учитель української мови Бережняк В.М.