П'ятниця, 11 жовтня 2019 07:55

У ПІСНІ – ДУША УКРАЇНИ

Фестиваль патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України», присвячений Дню захисника України, став справжнім святом, що синтезувало творчість, національний дух, енергійний запал.

У ролі ведучих себе відчули учні І курсу математичного класу Ольга Дяченко, Владислав Скрипець, Марія  Шимко. Розпочала концертну програму переможниця минулорічного конкурсу Ольга Пархоменко піснею «Мальви». Пронизане драматизмом виконання проникло у душу кожного з  присутніх.

Конкурсні виступи оцінювало журі –  Ніна Вікторівна Крутько, керівниця театру естрадної пісні «Віват», керівниця вокального гуртка ліцею; Олена Володимирівна Спіліоті, доцентка, викладачка факультету культури і мистецтв імені О.Я. Ростовського НДУ ім. М. Гоголя;  Наталія Іванівна Радченко, представниця Піклувальної ради ліцею.

Учасники продемонстрували високий рівень вокальних номерів. Саме тому журі було вкрай складно розподілити місця. Софія Ярещенко, учениця І курсу історичного класу, з піснею «О, Україно!» посіла ІІІ місце. ІІ місце розподілили між собою учениця І курсу лінгвістичного класу Ярослава  Бриль (композиція «Люди»), учениця ІІ курсу лінгвістичного класу Каріна Шуст  (пісня «Не твоя війна») та учениця І курсу природничого класу Анастасія Бойко (музичний твір «Добрий ранок, Україно!»).

Переможцями стали: учень І курсу математичного класу Максим Горбатько з піснею «Вітчизна» та тріо у складі дівчат І курсу лінгвістичного класу Анни Тимченко, Євгенії Куніциної та Вероніки Фролової. Дівчата виконали пісню «Журавлі» під акомпанемент Павла Вікторовича Кіндєєва.

Номінація «Глибока змістовність»  була присуджена Анні Білик за авторський монолог «Сучасний патріотизм»,  а за виразне читання поетичних рядків «В моїй Україні ніхто не стріляє» Костянтин Дема був нагороджений грамотою в номінації «Проникливість».

Українська пісня – наша історія, наша душа, наша доля…

Бо без пісні не буває сонця,

Бо без пісні не буває цвіту,

Заспіваймо ж пісню українську

Хай вона луна по всьому світу!

Дякуємо за емоційно проникливе свято.

ЗДНВР М. В. Семенова