Четвер, 10 жовтня 2019 18:14

Цікаві факти про Німеччину

(1 Голосувати)

У ліцеї триває тиждень іноземних мов, тому ніхто не нудьгує. Ліцеїсти першого курсу лінгвістичного класу, які вивчають німецьку як другу іноземну взяли участь у країнознавчій бліц-вікторині «Яскрава Німеччина». Відповідаючи на запитання,  учні згадали основні географічні відомості про Німеччину, дізналися нові факти про походження назв деяких міст, національних страв, про традиційний одяг. Також вразили своїми знаннями видатних постатей країни, мову якої вони вивчають – спортсменів, політиків, акторів та винахідників.

Переглянувши  відеокліп під запальну пісню німецької групи Prinzen «Це все Німеччина», у якому продемонстровано найвідоміші символи та визначні риси народу,  ліцеїсти власний асоціативний ряд думок про країну Гете та Шиллера, найдорожчих у світі авто та найпунктуальніших громадян світу.

Переможця нашого бліц-опитування так і не вдалося визначити, тому що відчуття єдності, доброзичливості та посмішки на обличчях дітей та учителя посіли почесне перше місце на п’єдесталі нашої вікторини.

Тимченко Н.В.,

учитель німецької мови.