Середа, 09 жовтня 2019 20:20

Майстер-клас з англійської мови

У рамках тижня іноземних мов 09 жовтня учитель-методист Афанасова Світлана Іванівна провела майстер-клас «Стратегії виконання розділу «Аудіювання» на ЗНО з англійської мови» для вчителів шкіл міста. У заході взяли участь 14 педагогів, які викладають у старших класах.

Вступне слово мала Крапив’янська Л.В., заступниця директорки з навчально-виховної роботи, проаналізувавши професійну діяльність учителя за останні 5 років. Вона ознайомила присутніх з досягненнями Афанасової С.І., а саме: переможці олімпіад обласного етапу, публікації у фахових виданнях й результативність учнів на ЗНО.

Світлана Іванівна ставила за мету даного майстер-класу продемонструвати ефективні стратегії  прослуховування тексту при підготовці учнів до розділу «Аудіювання» на ЗНО з англійської мови, які у подальшому  вчителі можуть використати і у своїй практиці.

Під час заходу панувала невимушена та дружня атмосфера, яка сприяла налагодженій співпраці колег. Учителі працювали в групах, оговорювали можливі труднощі під час прослуховування та сприйняття аудіозапису, перевірили рівень власної уваги та зосередженості та мали змогу відчути себе учнями, які складають іспит з розділу «Аудіювання».

Маючи високу результативність своїх випускників на ЗНО, Світлана Іванівна наголосила, що досягнення високого рівня аудіативних навичок можливе тільки шляхом наполегливої та систематичної практики.

Через брак методичних матеріалів для розвитку навичок аудіювання саме у форматі тестів ЗНО Світлана Іванівна розробила і презентувала збірник тестових завдань та аудіоматеріалів «ЗНО на відмінно!».

Тимченко Н.В.,

учитель німецької мови