Вівторок, 08 жовтня 2019 20:39

Подорожуймо віртуально!

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Лондон, Берлін, Нью-Йорк, Сідней, Відень…. Хто не мріє побачити всі ці чудові міста на власні очі, помилуватися визначними пам’ятками? Сьогодні це можливо зробити навіть не виходячи з аудиторії.

Під час проведення тижня іноземних мов учні ІІ курсу лінгвістичного класу разом з учителями англійської мови Кресан Н.П. та німецької мови Тимченко Н.В. здійснили віртуальні екскурсії. Така форма роботи передбачає комбінацію панорамних світлин, коли перехід від однієї локації до іншої здійснюється через активну зону, що розміщується безпосередньо на зображеннях, а також з урахуванням плану туру. Усе це може доповнюватися озвучуванням або фоновою музикою, відеороликами, flash-картками, поясненнями тощо.

Упроваджуючи STEM в освітній процес, учителі разом з ліцеїстами опановують нові й цікаві форми й методи роботи. Створення віртуальних екскурсій передбачає інтеграцію таких предметів, а саме: географія, комп’ютерні технології, країнознавство, історія, іноземні мови. Використовуючи свої знання, уміння, креативність, ліцеїсти за допомогою Google карти створювали й презентувати надзвичайно цікаві віртуальні екскурсії  різними містами світу. Ми пройшлися лондонськими вуличками, оглянули Бранденбурзькі  ворота,  переконалися в пишності Відня, дізналися нове про Сідней і насолодилися красою Нью-Йорка.  Подорожуймо віртуально разом!

Надія Петрівна Кресан,

учителька англійської мови

Наталя Володимирівна Тимченко, 

учителька німецької мови

 

Прочитано 75 разів

Галерея зображень

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Web Analytics
monarchy-univalent