Неділя, 06 жовтня 2019 22:03

Дарую тобі свято, мій Учителю!

Учителю потрібно володіти величезним талантом людинолюбства і безмежною любов’ю до своєї праці й перш за все до дітей, щоб на довгі роки зберегти бадьорість духу, ясність розуму, свіжість вражень, сприйнятливість почуттів.

В. О. Сухомлинський

Традиційно першої неділі жовтня в Україні святкують День працівника освіти. У Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя до Дня учителя ліцеїсти організували святковий квест «Дарую тобі свято, мій Учителю!». Реалізували цей проект учні ІІ курсу природничого класу.

Розпочиналось все вже з моменту, коли учитель переступав поріг ліцею: учні вітали педагогів теплими словами та пропонували  відповісти на питання, які обирались із чарівної кулі. Черговий крок квесту – отримання учителем карти дій  на день. Ніхто й не мав сумніву, що наставники успішно впораються із поставленими завданнями.

На наступному етапі квесту (гумористичному за змістом) були представлені результати проведеного напередодні опитування «Ким би були вчителі, якщо б не обрали стежину педагога». Присутні отримали  неймовірні емоції, дізнавшись про неочікувані професії своїх колег. Презентацію-шедевр підготував Олександр Кошовий. Педагоги ліцею талановиті та мудрі, молоді та творчі, чарівні та креативні – тож учні запропонували взяти участь у вікторині, яка містила  каверзні й досить складні запитання. А щоб учителі відчували себе справжніми учнями, відповіді були записані на шпаргалках, які й необхідно було зачитувати. Щирий сміх – результат веселих поєднань запитань-відповідей.

Багряним листом зацвітає осінь… Учителю! Це тобі вона відкриває двері рідного ліцею. Блищать ранкові роси... Учителю! Це тобі вони дарують свої перли краси. Усміхаються сонячні зайчики на шибках вікон… Учителю! Це тобі вони дарують сонячну днину. Мерехтять зорі... Учителю! Це тобі вони дарують свої ясні ночі. Світить місяць... Учителю! Це для тебе він готовий не спати цілу нічку. Плаче хмарка...Учителю! Це вона просить в тебе пробачення від імені усіх учнів, які образили тебе. Дзвенить дзвоник... Учителю! Це він дякує тобі за знання, які ти даєш учням. І як шкода, що небо одне, що тільки раз на рік буває таке чудове свято, як День Учителя, твій день! Цими словами ліцеїсти продемонстрували свою повагу улюбленим наставникам та подарували повітряні кульки на згадку про цей неймовірний день. А співочі пташки ліцею –  Анна Тимченко та Ольга Пархоменко –  музичними сюрпризами привітали всіх присутніх. Так званий ліричний етап квесту став радісно-щемливим продовженням свята.

Учителі, прийміть найтепліші та найщиріші вітання від своїх учнів, у серцях яких вогником Віри, Надії та Любові вічно палатиме Ваша Мудрість, Турбота, Ласка, Любов!

Учні ІІ курсу природничого класу

та   їх класна керівниця Юлія Петрівна Осталецька