Понеділок, 02 вересня 2019 11:58

День знань

Ой як швидко промайнуло літо,

Жовта осінь стала на поріг.

В різнобарв΄ї голосів та квітів

Потопа ліцей – наш оберіг.

Другого вересня пролунав перший дзоник для великої ліцейської родини.

Вміло наш ліцей розкрив обійми

Тим, хто хоче радість відчувать:

Бо життя ліцейське неодмінно

Кров примусить вашу вирувать.

Тут і пари, й конкурси, й олімпіади,

Подорожі, ФЛЕКС, Джура –

Незліченнії життя принади,

Найніжніша юності пора!

Шаленими оплесками вітали учнів перших курсів, які ще так несміливо роблять свої кроки в надзвичйне, неймовірне ліцейське життя. На свято  прийшли поважні гості: депутат обласної ради Наталія Миколаївна Копиця, ректор НДУ ім.М.Гоголя – Самойленко Олександр Григорович. Мудрим словом, шановні гості, надихнули всіх присутніх прагнути здобувати ґрунтовні знання, отримувати від ліцейського життя лише позитив та неймовірну теплоту.

Директорка ліцею, Алєксєєнко Світлана Геннадіївна, як берегиня родини, лагідним словом обійняла всіх присутніх і наповнила серця ліцеїстів любов΄ю.

Свої поради та побажання висловила голова  Піклувальної ради ліцею Наталія Володимирівна Баранова.

Із гумором другокурсники дали поради «первакам» щодо життя в ліцеї, а президент, Олицький Богдан, своїм виступом підняв бойовий дух учнів, які щойно приєдналися до ліцейської родини.

Кожен клас  першого курсу презентував себе дружньо  вигукуючи  власний девіз, а  другокурсники дали відповідь на питання, що для них ліцей.

Нотку щемливості внесли дівчатка-першокласниці, Ліза та Ангеліна, які сповістили срібним дзвоном про початок незвіданого, захопливого, незвичайного ліцейського життя.

Класний керівник Даньшина Т.М.