Понеділок, 02 вересня 2019 11:55

Україна – це ми!

Свято Першого дзвоника… Цього  дня  в кожній аудиторії ліцею панувала особлива атмосфера. Класні керівники зустрілися зі своїми учнями на першій у 2019-2020 навчальному році годині спілкування. Теми для обговорення були різними, але всі вони зводилися до єдиної думки – «Україна – це ми!».

Учнів І курсу лінгвістичного класу разом із Світланою Михайлівною Симан  об’єднало почуття неповторності української культури та історії, бажання зробити свій внесок у долю Батьківщини. Діти зачитували рядки улюблених творів, у яких відображаються людські цінності, що, на думку ліцеїстів, можуть стати  фундаментом для подальшої розбудови держави.

На годині спілкування, яку проводила Вікторія Володимирівна Мельниченко, учні І природничого класу брали активну участь у вікторині: визначали права дорослих та дітей, дивилися уривки з мультиплікаційних та художніх фільмів та відгадували, які права тут порушено, визначали механізми захисту прав людини в Україні.

Негода Віталіна Василівна обговорювала з учнями І математичного класу шляхи становлення та самореалізації особистості, разом переглядали відео про Батьківщину, яке ще раз запевнило молоде покоління в можливості та перспективах розвитку в Україні.

І математичний клас розкривав один перед одним та Валентиною Миколаївною Бережняк можливості власної участі як громадян в розбудові держави, міста Ніжина. Учні фантазували, яким вони бачать ліцей через 20 років.

«Діалог із Україною» сьогодні відбувся в кожній поетичній душі ІІ лінгвістичного класу. Разом із Наталею Володимирівною Тимченко учні зверталися до Батьківщини як до взірця гідності та величності. Зворушлива промова Богдана Ступки «Я люблю Україну» допомогла кожному висловити свою вдячність Україні віршами, листівками із побажаннями.

Неймовірно раділи зустрічі один із одним, Юлією Петрівною Осталецькою та Оксаною Вікторівною Лепьошкіною учні ІІ курсу природничого класу. Сьогодні вони разом будували плани на майбутнє, у яких бачать  Україну могутньою та щасливою країною.

Яскравим відео розпочалася година спілкування в ІІ історичному класі. Після перегляду Тетяна Михайлівна Даньшина та її ІІ історичний клас емоційно обговорювали мальовничі місця України, неймовірно красивий Ніжин та  рідний ліцей.

Година спілкування на ІІ математичному була проведена Світланою Володимирівною Солдатенко в цікавому та незвичному форматі розважально-пізнавальної гри «Я люблю Україну». Під час заходу учні на високому рівні демонстрували історичні, мовні та навіть кулінарні знання своєї країни й міста.

Ось так щиро, радісно, пізнавально пройшли перші години спілкування ліцеїстів зі своїми класними керівниками. До юних, іще дитячих сердець педагоги намагалися донести важливу думку про те, що   «Великі держави стоять на внутрішній єдності і силі народу!». Тож єднаймося, адже тільки так ми досягнемо найвищих вершин.

Світлана Володимирівна Солдатенко,

психолог, класний керівник ІІ математичного класу