Середа, 26 червня 2019 07:34

Замайоріло літо пишно і яскраво

(1 Голосувати)

Замайоріло літо пишно і яскраво:

Стрункі майори в різнокольорових сорочках

Стоять між інших квітів гордо й величаво,

А неба полотно в хмаринках, ніби в латочках…

21 червня 2019 року ліцеїсти насолоджувалися спекотним літнім днем й пригадували насичені будні літнього табору «Школа успіху». Останні три тижні запам’яталися кожному незабутніми екскурсіями, цікавими навчальними заняттями, спортивними змаганнями, квестами, відеоподорожами, приємними хвилинами спілкування з вчителями, вихователями й, звичайно, з друзями. Але сумувати найближчим часом буде ніколи та й ніяк. У цьому переконані чарівні ведучі заходу Софія Примушко, Поліна Кармазіна та Анастасія Вощинська. Вони наголосили, що попереду нас чекають ще два місяці теплого літа, сповнені нових пригод і відкриттів, незабутніх подорожей… А доки ми залишаємося в рідному місті «італійці» Ольга Дубок та Костянтин Дема вирішили долучитися до веселощів й привітати найсильніших хлопців, найкрасивіших дівчат, прекрасних вихователів у жартівливій формі з цим чудовим святом – закриттям табору відпочинку!

За режим дня та своєчасне його виконання турбувалася директор літнього табору тендітна й чарівна М.С. Бурльова. Свята в ліцеї без подарунків не відбуваються, тому Марина Сергіївна вирішила виправити ситуацію й залишити на згадку кожному учаснику шаленої «Школи успіху» приємний сюрприз. І на завершення пісня «Човен» у виконанні Ольги Пархоменко – неймовірна насолода для поціновувачів вокального мистецтва.

Директор ліцею Світлана Геннадіївна Алєксєєнко наголосила, що, не зважаючи на всі труднощі існування літнього табору в нашому закладі, завдяки свіжому подиху талановитої молоді, яка поповнила ряди педагогів, дозвілля ліцеїстів в літній період можна організувати весело, а якщо така діяльність націлена ще й на освітній розвиток, то функціонування «Школи успіху» в ліцеї є необхідністю.

Що ж, літо в самому розпалі! Бажаємо всім гарно відпочити на канікулах, набратися здоров’я та натхнення й з новими силами розпочати наступний навчальний рік!

P.S. Дякуємо за організацію озвучення заходу Аліні Сребранець та Павлу Вікторовичу Кіндєєву.

Вихователь табору Юлія Петрівна Осталецька