Вівторок, 18 червня 2019 18:15

Другий тиждень «Школи успіху». Тиждень національно-патріотичного виховання

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Учні літнього табору «Школа успіху» мають змістовне та цікаве життя завдяки розкладу, насиченому різноманітними заняттями та видами діяльності.

Кожен тиждень – тематичний. Так другий тиждень – національно-патріотичного виховання.

Розпочався він із  «занурення» ліцеїстів у історичне минуле. А зробити це вдалося завдяки знайомству з археологічними розкопками та історичною реконструкцією: разом з  учителем історії О.В. Желібою ліцеїсти побували на базі Ніжинської археологічної експедиції.

Наступний день у літній школі – це поїздка до Києва. Учні відвідали Верховну Раду: ця екскурсія дала можливість побачити, як-то кажуть, із середини, як функціонує вищий законодавчий орган влади держави, ознайомитися з основними віхами історії державотворення. А потім – історичний Київ. Столиця країни – одне з древніх міст, історія якого – привід пишатися своєю державою.

Протягом тижня - цікаві пари, захоплива історична гра.  

Український інститут національної пам’яті підготував  настільну гру «Українська революція 1917-21 рр. Сто років боротьби», «УПА – відповідь нескореного народу» –   це втілення  ідеї популяризації історії новими засобами. Що треба і чого не слід робити для творення держави? Як засвоїли ми уроки історії? Чи достатньо знаємо про минуле? – перевірити допомгає пропонована гра. Ліцеїсти захоплено взялися до виконання завдань.

А ще заплановані екскурсії рідним містом нагадують ліцеїстам про його багате історичне минуле, адже Ніжин – давнє місто, центр козацького полку, культурний центр Лівобережжя…

Відвідають ліцеїсти і Національний історико-культурний заповідник «Гетьманську столицю» (м. Батурин), що є культурно-освітнім та науково-дослідним закладом.

Наступний тиждень – тиждень STEM – а це означає, що буде цікаво, пізнавально, весело.

ЗДНВР   М.В.Семенова

 

Прочитано 290 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Web Analytics
monarchy-univalent