Субота, 08 червня 2019 06:45

Бути чи не бути? А якщо бути, то ким ?

Якщо ви вдало оберете  професію й докладете до неї  душу,

то щастя  саме знайде вас.

Ч. Дарвін

Сонячного 06 червня 2019 року в літньому таборі «Школа успіху» проводився День психолога. Традиційно ліцеїсти разом із психологом Солдатенко Світланою Володимирівною відвідали Ніжинський міськрайонний центр зайнятості. Адже попереду в старшокласників найвідповідальніший період – вибір навчального закладу для отримання професії та подальше працевлаштування.

Саме центр зайнятості забезпечує реалізацію завдань, пов'язаних із соціальним захистом населення від безробіття, сприяння громадянам у підборі  роботи, надання матеріального забезпечення та соціальних послуг, професійної орієнтації, а також здійснює реалізацію інших завдань, визначених законодавством у сфері зайнятості населення та  загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Фахівець із профорієнтації Бондаренко Ірина Анатоліївна організувала з учнями цікавий діалог, у ході якого вони дізналися про особливості працевлаштування, нарахування заробітної плати, умови отримання пенсії. Ліцеїсти ознайомилися з аналітичними та статистичними даними ринку праці, попитом та пропозицією в розрізі професій та різних видів діяльності.

Далі на учнів чекала цікава екскурсія з описом того, як відбувається процес працевлаштування, починаючи із запису на рецепції й закінчуючи консультацією з відповідним спеціалістом.

Сьогоднішня зустріч пройшла для ліцеїстів цікаво та пізнавально. Залишилося подякувати спеціалістам Ніжинського міськрайонного центру зайнятості за їх наполегливу працю, а учням  побажати вдалого професійного вибору й успішного працевлаштування.

Світлана Солдатенко, психолог ліцею