Субота, 08 червня 2019 12:08

Run, lyceum, run!

Перша п’ятниця червня у ліцейському літньому таборі «Школа успіху» була наповнена спортом: цікавим квестом, грою у футбол, волейбол та бадмінтон на стадіоні «Спартак».

Спортивний квест, який відбувся у Графському парку, для ліцеїстів організував і провів наш вчитель фізичної культури Боровик Володимир Віталійович. Три команди: «Кліо» з капітаном Проценком Ярославом, «Нащадки козаків» на чолі з Демою Костянтином та «Індійці» під керівництвом Зоценка Андрія, змагались за звання переможців.

На команди чекали 6 локацій, які передбачали:

1. «Відгадай загадку» - протягом 2 хв. необхідно було відгадати якомога більшу кількість загадок.

2. «Влучний футболіст» - необхідно було з 3-х спроб якомога більше влучити у ворота.

3. «Зрозумій мене» - капітан жестами мав показати різні види спорту, а учні протягом 5 хв. мали якомога більше їх вгадати.

4. «Силачі» - учні по черзі мали якомога більше відтиснутись від лави без урахування часу. Результати усіх учасників додавались.

5. «Стрибуни» - кожен учасник команди стрибав в довжину з місця від точки попередника. Загальний результат був заліковим.

6. «Боулінг» - з трьох спроб потрібно було збити найбільшу кількість кеглів.

У цих змаганнях усі учні показали прекрасну командну роботу та чудові результати, а І місце посіла команда «Кліо». Тож вітаємо учасників із блискучою перемогою!

педагог-організатор Крапив'янська О. С.