Вівторок, 04 червня 2019 07:14

Літній табір «Школа успіху» розпочав свою роботу

(1 Голосувати)

Продзвенів останній дзвоник, закінчилися заняття – прийшли перші теплі й сонячні дні літа! А це означає, що настала пора відпочинку, веселого настрою і незабутніх емоцій. Сьогодні наші учні вкотре прийшли до ліцею, але вже не вчитися, а відпочивати. Протягом трьох тижнів у літньому таборі «Школа успіху» на них чекає активне життя: незабутні екскурсії, цікаві навчальні заняття, спортивні змагання, квести, відеоподорожі, приємні миті спілкування з вчителями, вихователями й, звичайно, один з одним.

Свій перший день у літньому таборі ліцеїсти почали зі святкової лінійки, на якій «запалили» усіх присутніх веселим настроєм. Усі присутні мали змогу почути захоплюючу  віршовану історію під назвою «Чудо в черевику» від учениці І історичного класу Мірошниченко Дарії, яскравий флешмоб подарували учні І історичного класу,  чудову пісню виконали учениці І математичного класу Пархоменко Ольга та учениця І лінгвістичного класу Шуст Каріна.

Після урочистостей ліцеїсти відвідали парк ім. Т. Г. Шевченка, де на них чекала концертна програма та спілкування з однолітками.

Але крім розваг і веселощів загони «Патріотичний десант» та «STEM-ENERGY» провели цікаве дозвілля на навчальних заняттях й переконалися, що в ліцеї можна не тільки підкорювати вершини навчання, але й весело відпочивати.

Бажаємо всім протягом трьох тижнів зміни шаленого, незабутнього, приємного ВІДПОЧИНКУ!!!!!

М. С. Бурльова, директор табору «Школа успіху»,

Бець Вікторія, учениця І курсу математичного класу