Вівторок, 21 травня 2019 21:23

«Фортеця» - гордість ліцею!

Сьогодні, 21 травня, на подвір'ї  ліцею зібралося багато учнів та вчителів. Усі в очікуванні… Ще мить – і з’являться ті, на кого варто рівнятися, у кого варто повчитися, ким варто пишатися. Це наша команда «Фортеця», яка здобула почесне ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл. Джура»! І ось вони, наші юні патріоти, наша гордість. Бурхливими оплесками дитячий та педагогічний колектив дякували джуристам за їхню силу, витримку, незламний дух. П’ять днів поспіль на найвищому рівні ліцеїсти демонстрували свою інтелектуальну та фізичну підготовку: знання, креативність, витривалість, швидкість, гнучкість, кмітливість. Кожного ранку зранку й до вечора, долаючи втому, учні доводили, що здоровий спосіб життя, духовне багатство та фізичний гарт – ось що справді модно, стильно, молодіжно. Це те, що дає можливість на повну відчути смак життя!

Справжньою опорою та підтримкою для наших ліцеїстів були їхні наставники: учитель Захисту Вітчизни Свістов Євгеній Васильович, педагог-організатор Крапив’янська Ольга Станіславівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Семенова Марина Валентинівна, учитель іноземної мови Шапар Ангеліна Дмитрівна, директор Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Ніжинської міської ради Чернігівської області Гребенніков Ігор Олександрович. Важко оцінити працю, сили, переживання цих  людей. Але винагорода була варта того, адже сьогодні ліцей зустрічав своїх героїв, тих, хто прославив рідне місто, хто продовжує славні українські традиції, а значить дбає про світле майбутнє цілої країни.

психолог Солдатенко С. В.