Понеділок, 20 травня 2019 13:31

Нариси із щоденника джуристів: день четвертий

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

19.05 Неділя

Як же круто нам тут живеться: дихається легше, апетит краще, сон міцніший. Джура об’єднала нас, хоч ми всі абсолютно різні, але вже такі близькі та дружні. Який би результат цієі гри не був, але найдорожчу нагороду ми вже отримали - ми стали командою, ми стали друзями! 

Це нам неабияк допомагає на кожному етапі змагань, і спортивно-туристська смуга перешкод не стала винятком. Ми діяли спокійно, послідовно, злагоджено. 

Смуга передбачала проходження навісної переправи, спуску та підйому, паралель та подолання умовного болота по купинах, транспортування постраждалого в гірських умовах. Ми подолали її за 9хв 4сек, що означає 4 місце. Ми показуємо стабільний результат і на сьогоднішній день посідаємо 1 місце! 

До речі, закінчився третій день творчих виступів і з результатом 715 балів ми посіли 1 місце! Це вкотре доводить, що ми не тільки сильні, мужні, спритні, а й надзвичайно творчі, талановиті ... і скромні)))

А зараз нам час сідати біля вогнища та співати пісень під гітару! Одним словом Джура - це не просто змагання, це стиль життя!!!

Крапив’янська О.С., заступник командира команди «Фортеця»

 

Прочитано 131 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Web Analytics
monarchy-univalent