Понеділок, 20 травня 2019 07:28

«Талант року» вражає!

У пʼятницю Ніжин був особливо святковий, бо мав величну подію – ювілейний конкурс «Талант року», на якому відзначають найкращих учнів та вчителів. Наш ліцей звучав постійно з великої сцени Будинку культури, адже серед нагороджених було дуже багато наших вихованців і педагогів.

Це Глущенко Олександр та Радченко Олександр (номінація «Нащадки Корольова»), Соболєва Валерія (номінація «Гуманітарні дисципліни»), Кошова Анастасія (номінація «Знавці українського слова»), Нахаєв Олександр (номінація «Хореографія»), Пархоменко Ольга (номінація «Вокал»), Степаненко Назар (номінація «Учнівський проект»); Закалюжний Віктор Миколайович (номінація «Педагог-новатор»), Шевчук Олександр Григорович (номінація «Педагог-дослідник»), Сипченко Федір Степанович (номінація «Педагог-спортсмен»), Крапивʼянська Ольга Станіславівна (номінація «Педагог-митець»), Бережняк Валентина Миколаївна (номінація «Педагог-майстер»), Корінь Ірина Володимирівна (номінація «Педагогічний креатив»), Симан Світлана Михайлівна (номінація «Ініціативний педагог»).

Усі були справді щасливі й окрилені! А подарували таку можливість засновники благодійного фонду «Копиця» – Наталія та Анатолій Копиці.

Педагогічний та учнівський колективи ліцею щиро дякують справжнім ніжинським меценатам!

Шановні Наталіє Миколаївно та Анатолію Олександровичу, нехай у Вас не згасає творчий потенціал і все заплановане завжди здійснюється!

З повагою та щирою вдячністю адміністрація ліцею