Понеділок, 13 травня 2019 21:19

Безпечне існування в небезпечному просторі

В рамках тижня безпеки дорожнього руху учні І курсу природничого класу навчалися мистецтву бути пішоходом. Ніхто й не здогадувався, що серед піших умовно виділяють види: дитина, непередбачуваний, «смертник», дисциплінований тощо.  Ліцеїсти під час заходу дізналися необхідну інформацію про прості правила «Безпечного існування в небезпечному просторі» та перевірили свої знання правил дорожнього руху шляхом проведення вікторини безпеки. Пізнавальна гра сприяла пригадуванню присутніми «незрозумілих» моментів, з якими вони зустрічалися на проїзній частині. Також була надана інформація щодо видимості пішоходів у світлі фар залежно від кольору одягу, аби неприємності зіткнення з автомобілем оминули учасників руху. Учні навчилися розрізняти види доріг у межах міста та правильно перетинати нерегульовані перехрестя, яких достатньо в Ніжині. Природничники пригадали права та обов'язки пішоходів, дії у разі наближення транспортних засобів із проблисковими маячками й спеціальними звуковими сигналами та отримали роз'яснення щодо поведінки пішохода, причетного до дорожньо-транспортної пригоди.

Зустріч була плідною, оскільки відомості, отримані під час аналізу та обговорення проблемних ситуацій, які відбуваються на дорогах нашого міста, сподіваємось, сприятимуть уникненню неприємностей. Попереджений значить озброєний! А пам'ятки безпеки, отримані учнями, будуть щоразу нагадувати про це. Будьмо дисциплінованими пішоходами!

Юлія Петрівна Осталецька, класний керівник І курсу природничого класу