П'ятниця, 05 квітня 2019 08:39

Від краси довкілля до краси душі

З метою забезпечення належного санітарно-гігієнічного стану, благоустрою та озеленення території з 26 березня по 26 квітня у Ніжині триває місячник з благоустрою та санітарного очищення міста.

Учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відвідали дитячий садочок №12 «Ромашка», а саме рій «Фортеця» приєднався до озеленення дитячого садочка «Ромашка» №12. Ліцеїсти висадили квіти на центральній клумбі садка. Кожен виконував свою частину роботи: носили воду, розподіляли саджанці рослин, висаджували та поливали їх. Успішність виконаної роботи будуть оцінювати діти та їх батьки коли будуть милуватися влітку різнобарв’ям квітів у садочку.

Атмосфера подвір'я садочка «живить» душу малечі, розкриває резерви для пізнання навколишнього світу, розвиває  позитивні емоції, відчуття краси і добра.

Благоустроєна територія позитивно впливає на виховання і навчання дітей. У них виховується любов до рідної природи, до навколишнього світу, виникає потреба захоплюватися красою. Діти відчувають себе єдиним цілим з природою.