Середа, 27 березня 2019 12:15

День ліцейського самоврядування

День самоврядування є однією із чудових традицій нашого ліцейського життя.  Усі наші учні з великою зацікавленістю і відповідальністю ставляться до цього дня. Кожен ліцеїст розуміє,  що виконувати обов`язки адміністрації, вчителів та непедагогічних працівників нашого навчального закладу (секретаря, психолога, завгоспа) - це не легко: потрібно бути уважним, креативним та сміливим. Проте, ми давно переконались у тому , що наші учні не бояться змін, вони завжди готові спробувати себе в чомусь новому.

Так, наприклад, Богдан Олицький, учень I курсу природничого класу виконував обов'язки директора ліцею.   Скориставшись нагодою, я вирішила запитати, які відчуття його перехоплювали в цей день. «Взагалі бути директором класно. Не кожен день випадає така місія. Бути директором означає бути відповідальним за все, що  відбувається, кожна хвилина розпланована і все потрібно встигнути. Але, тут на допомогу приходить твоя команда - заступники і викладачі.

Заступники директора з навчально-виховної роботи - Погорєлко Марина, Примушко Софія та Сребранець Аліна;

Педагог-організатор-Степаненко Назар;

Класний керівник 1 лінгвістичного класу - Корж Крістіна;

Класний керівник 1 математичного класу та психолог - Волох Дмитро;

Класний керівник 1 історичного-Бойко Владислава;

Класний керівник 1 природничого класу- Лера Кутульська.

Цікаві та пізнавальні пари англійської мови майстерно провели Смалій Тамара та Ворона Євгенія, української літератури-Масюта Даріна, а факультатив «Модуль числа» - Гнітій Єгор та Бублик Іван. Обов`язки завгоспа виконував Нахаєв Олександр.

У цьому мені пощастило, адже моя команда - найкраща, за що я їй дуже вдячний. Я відчув безліч позитивних емоцій і отримав незабутній досвід. Цей день я запам'ятаю назавжди”. Крім цього, щоб настрій у ліцеїстів та вчителів був на найвищому рівні, протягом навчального дня в приміщенні ліцею лунала запальна та бадьора музика, яку вмикав Гірс Нікіта-наш діджей.  День ліцейського самоврядування пройшов на «відмінно»: всі отримали гарний досвід та позитивні враження, які залишаться на довгий час в пам’яті ліцеїстів!

Дякуємо всім організаторам, що даєте можливість відчути нелегку працю вчителів, які щодня навчають та надихають нас на нові звершення.

учениця 2 курсу лінгвістичного класу

Дворник Вероніка