Понеділок, 25 лютого 2019 21:22

Фізична вікторина

Фізика – одна з найдавніших наук, без якої неможливий подальший розвиток людства.  Це цікава наука, могутня її роль у житті людства важко оцінити. За допомогою фізики людина створила найпотужніші технології, технічні засоби, розкрила таємниці природи, освоїла космічний простір.

Позакласна  робота  з  фізики  покликана  розвивати  цей  інтерес. Саме  після  того,  як  дитина  включається  в  процес  пізнання  через  цікаві  досліди  пов'язані  з  життям, вона  починає  розуміти  предмет .

Фізика  - майстриня  загадувати  загадки  і  знаходити  на  них  відповіді. Побачене  й  розкрите  диво ліцеїст  запам'ятає  на  все життя і  захоче  сама  бути  чарівником.

Саме таким заходом ліцею стала «Фізична вікторина», яка відбулася 22 лютого де учні І та ІІ курсів математичних класів мали змогу бути учасниками. Особливим було те, що на початку заходу, виступив проректор з наукової роботи університету, завідувач кафедри прикладної фізики Мельничук О. В., який познайомив ліцеїстів з перспективами навчання у вузі та технічною базою факультету.

А потім розпочався сам турнір. Змагалися між собою команди  першого та другого курсів математичних класів. Ліцеїсти уважно слухали завдання та із захватом обговорювали можливі варіанти відповідей. Активно брали участь у турнірі і вболівальники, виявляючи у доповненнях до основних відповідей кмітливість та неабиякі знання з фізики.

Загалом фізичний турнір своєю різнобічністю та цікавими формами проведення захопив всіх: і першокурсників, і другокурсників, і вчителів. Активність учнів, безліч запитань  і відповідей – усе це стало свідченням того, що фізика – це наше життя, вона з нами щодня.

П. В. Кіндєєв голова м/о вчителів фізики та інформатики