Субота, 23 лютого 2019 18:42

Із Францією в сердці

Мабуть, вже всі помітили, що місто Ніжин росте не тільки своєю інфраструктурою, спортивними перемогами, а й рівнем освіти. Особливою популярність наразі користується вивчення іноземних мов, особливо - французької,її вивчення вважається бажаним та навіть престижним. Все більше дітей спрямовують свою увагу на вивчення мови Гюго, Мольєра та Дюми.

Сьогодні третя гімназія була до нас гостинною, радо вітаючи нас за заході «Спогади про Францію».

У стінах актового залу третьої гімназії відбулася зустріч із представников Французького Асоціації, вчителем французької мови 16 школи та НДУ, Копенкіною Людмилою Олександрівною. Пані Людмила поділилася своїми враження від співпраці із французькими родинами, які радо вітають наших дітей-ніжинців закордоном, даруючи їм незабутні миті перебування у Франції. Розповідала про умови конкурсу, який мають проходити охочі та про той довгий дитячий шлях, який почався із одного маленького кроку.

Нам випадала змога послухати розповіді безпосередньо учасників такий грандіозних подій - дітей, які вже мали досвід поїздок до французьких родин,. Юні спікери ледь стримували сльози, коли перегортали слайди із фотокартками своїх прийомних батьків, з якими вони спілкуються і до сьогодні. Ледь не в кожному виступі звучала думка про те, що вивчення французької мови є дуже важливим  та тяжким, але ж які тільки результати це приносить, ми переконалися своїми очима.

Приємно зайвий раз переконатися, яке розумне покоління наступає на п’яти нам, поколінню Х(ікс) та У(ігрик).

Шапар А.Д., вчитель французької мови