Субота, 29 грудня 2018 13:04

Гаррі Поттер і зимова казка або новорічний кліп-арт

Цьогорічне  новорічне свято в ліцеї організовано під світовий блокбастер «Гаррі Поттер», інсценізація  наступної(ще не існуючої!) восьмої книги «Гаррі Поттер і зимова казка». Учасники разом із ведучими проходили магічні  випробування, щоб урятувати символ 2019 року Жовту Свинку  й отримати  «магічні кристали» для  «Сертифікату  здійснення мрій».

Розпочали новорічний кліп-арт  Татаренко Катерина, Фофанова Єва та Колесник Марина, які познайомили глядачів із головним героєм свята – маленьким принцом Піглітом, якого зворушливо  зіграв  5-річний хлопчик Стасик.

Танцювальна композиція учнів ІІ курсу природничого класу  побудована за принципом  контрасту: світлий, легкий, ніжний, урочистий  вальс  та жорсткий, категоричний,  водночас яскравий   танець  «Чорна магія», після якого всі учасники свята отримали завдання для здобуття заповітного  сертифікату мрій.

Неперевершеними ведучими свята були  харизматичні Гаррі Поттер та Герміона Грейнджер у виконанні Отта Євгенія та Литовченко Валерії, а особливою родзинкою були «магічні ритуали» над сухим льодом, які так і запрошували глядачів поринути у світ захоплюючих пригод, яскравих вражень та гарного настрою!!!

Креатив, вибухова енергія, артистичність – це ті слова, які характеризують  виступи учнів І історичного та відеопривітання ІІ лінгвістичного класів. Ліричні та ностальгічні нотки стародавніх ельфів І лінгвістичного допомагають Санті Клаусу здійснювати дитячі бажання,   учні ІІ курсу історичного класу  звеселили глядачів своєю сценкою!  Яскравим продовженням новорічного кліп-арту  стали взаємні новорічні жарти хлопців та дівчат  І курсу математичного класу, а учні ІІ курсу математичного класу вирішили увійти в історію ліцею й зняти відео, де зафіксували витонченість та пластику танцю, граціозні рухи, довівши, що танець є неодмінною частинкою їхнього життя! Хоча Новий рік та Різдво – свята, які асоціюються в кожного з радістю, веселощами, гарним настроєм та подарунками, учні І курсу природничого класу заінтригували всіх непередбачуваною ситуацією, яку вони, як справжні ліцеїсти,  вирішили  музично-танцювально-креативно!

Як і  більшість казок , ліцейський кліп-арт мав романтичне завершення: «магічні кристали» знайдено, «Сертифікат  здійснення мрій» отримано! Але як же без подарунків? Директор ліцею Світлана Геннадіївна Алєксєєнко виступила з вітальним  словом та нагородженням переможців олімпіад та навчальних конкурсів, Піклувальна рада ліцею щедро привітала активістів класу, учасників спортивних змагань, численних конкурсів і фестивалів!

Витонченим завершенням  свята став виступ учениці І курсу математичного класу Ольги Пархоменко  з піснею «Last Christmas» та слова привітання учнів ІІ курсу  природничого класу  з побажанням здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, яскравих  вражень  та позитивних емоцій!

Нехай цей рік запам’ятається для випускників  ліцею  вдалим вступом до омріяних вищих навчальних закладів ! Щасливого Нового року!

Класний керівник ІІ курсу природничого класу      Н.П.Мазур

Фото: Слинько Єлизавети