Понеділок, 10 грудня 2018 17:59

Вибір майбутнього

7 грудня Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя тепло зустрічав учнів другого курсу лінгвістичного класу. Викладачі кафедри іноземних мов провели профорієнтаційну бесіду, адже наразі для наших випускників питання вибору вищого навчального закладу та майбутньої професії актуальне, а для деяких із них ще відкрите.

Удовиченко Надія Костянтинівна, доцент кафедри німецької мови, розповіла про факультет іноземних мов, історію його створення та розвитку. Майбутні абітурієнти отримали корисну інформацію також про безліч нюансів із питань вступної кампанії: як створювати електронний кабінет, як правильно розставити пріоритети при виборі ВУЗу та факультету, про терміни подання документів до університетів.

Випускниця нашого ліцею Вікторія Шкурат, студентка вже 4 курсу та член студради, ознайомила ліцеїстів із цікавинками студентського життя, розповіла про заходи університету та тематичні вечірки, у яких можуть себе проявити студенти, та показала безліч фото з відомих всьому місту Ніжину «Нумо, Першокурснику», «Міс та містер університет», «MyDance».

На завершення цієї зустрічі викладачі провели з ліцеїстами інтерактив, де наші лінгвісти мали змогу створити в групах невеликий проект на задану тему та захистити його, проявивши себе як завжди розумними, креативними та готовими до свідомого вибору людьми.

Калениченко Анастасія,

учениця ІІ курсу лінгвістичного класу