Субота, 17 листопада 2018 14:19

Тиждень безпеки дорожнього руху в ліцеї

Безпека на дорозі – важлива складова здоров’я  кожної людини, особливо у наш час, коли  насиченість вулиць транспортом стрімко зростає, а у осіннє-зимовий період через погодні умови кількість дорожньо-транспортних пригод збільшується. Знання основних правил поведінки на дорозі, вміння орієнтуватися у нестандартних умовах – вимога часу і обов`язок кожного ліцеїста, оскільки щодня вони є активними учасниками  дорожнього руху і користувачами транспортних засобів.

Під час тематичних  годин спілкування у кожному класі були проведені відповідні бесіди, більшість з них були підкріплені  практичними заняттями: правила поведінки пішоходів на перехресті та на дорозі під час погіршення погодніх умов: туман, ожеледиця;  вміння користуватися пішохідними  переходами, які не регуляються світлофором. Учні   історичного та лінгвістичного класів представили фоторепортаж з практичних занять на вулиці, де вони відпрацьовували правила переходу «проблемних» ділянок дороги, які мають дуже сумну статистику щодо кількості дорожньо-транспортних пригод.

Серед ліцеїстів природничих класів було організовано вікторину, де майбутні лікарі та  фармацевти відпрацьовували навики  надання першої домедичної  допомоги потерпілому у формі  накладання пов'язок, дії у випадку втрати свідомості та інших невідкладних станах. Учні математичних класів узагальнили свої знання про правила безпечної поведінки на дорозі у ході відповідних диспутів та дискусій, де ліцеїсти продемонстрували високий рівень ерудиції та обізнаність в даній галузі знань.

Отже, дотримання правил поведінки на дорозі – важливий компонент сьогодення, адже запобіжні заходи допомагають уникнути ситуацій на дорозі, наслідки яких інколи усунути майже неможливо.

Класний керівник ІІ курсу природничого класу Н.П.Мазур