Субота, 27 жовтня 2018 11:33

Ліцей запалює зірки

26 жовтня 20018 року в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи  Гоголя відбулося грандіозне свято «Запали свою зірку».

Актова зала університету гостинно відчинила двері всім, хто прагнув поринути в прекрасний світ мистецтва. Талант – це здатність вірити в успіх. Ліцеїсти мали нагоду проявити себе, показати майстерність у жанрах вокалу, хореографії, розмовного жанру, гри на музичних інструментах. Це було феєричне, водночас патріотично-сентиментальне шоу, пронизане любов’ю до України. Глядачі переконалися, що ліцей є епіцентром талантів, а кожен ліцеїст наділений особливими здібностями. Це пояснюється тим, що в такій незвичайній країні, де квітнуть соняшники, гудуть медоносні бджоли, клекочуть джерельні струмки, тяжіють калинові кетяги, не можуть народжуватися  не талановиті люди. Ми покликані малювати  собі щасливу долю, як робила це учениця 1 курсу природничого класу Марія Грушко в художній композиції «Намалюю свою долю». Ментальність українців відбито  в піснях «Човен» (інтерпретація вірша Каменяра) у виконанні ліцеїстки 1 курсу лінгвістичного класу Каріни Шуст, «Восьмий колір» у виконанні учениці 2 курсу історичного класу  Даріни Масюти, «Одна калина» у виконанні учениці 2 курсу лінгвістичного класу  Крістіни Пліско та ін. Поетичні рядки, покладені на музику, спалахували, як іскри, на вустах юних виконавців, адже українська поезія унікальна. І у  вірші «Дитинство» у виконанні учениці 2 курсу лінгвістичного класу, і гуморесці «П’ятак»  у виконанні учениці 1 курсу  історичного класу бриніли струни відчуттів і музика вселенської любові.

Найбільше в цьому шоу було танців і хореографії. У танцювальній композиції «Тримай мене міцно» учениця 1 курсу  Діана Корда змогла виразити свої емоції та почуття; дівочу красу, радість і щастя жити передавали в кожному рухові учениці 1 курсу лінгвістичного класу  Остряниця Діана та Колесник Марина.

Кожен вокаліст і танцювальний колектив отримав грамоту у відповідній номінації, а глядачі – море вражень. І якщо людина – це цілий світ,  то тільки сила мистецтва дає змогу пізнати ці світи.

Класний керівник 2 курсу математичного класу Бережняк В.М.