П'ятниця, 12 жовтня 2018 19:53

Творчий вечір англійської пісні, танцю та поезії

Творчість не знає кордонів, вона не розділяє, а об’єднує покоління. На такі заходи діти приходять залюбки, щоб поділитися своїми вподобаннями. Тиждень іноземних мов завершився грандіозним творчим вечором англійської пісні, танцю та поезії, на який були запрошені ліцеїсти та учні 9х класів.

Ведучі, Валерія Соболєва та Всеволод Крапив’янський, протягом вечору сяяли своїми запальними посмішками та позитивним настроєм. Валерія Падалка та Ольга Пархоменко продемонстрували гостям свої чудові вокальні дані, зачарувавши кожного присутнього чудовими піснями “  I am only human “ та  “ I know”.  Учні 1-х  2-х курсів лінгвістичних класів провели вікторини серед гостей на предмет знання фільмів та  пісень іноземною мовою; розігрували жарти, танцювали, співали пісні. Учні 9-х класів брали активну участь в різноманітних конкурсах.

Творчий вечір англійської пісні танцю та поезії пройшов весело і з драйвом. Інтегровані заходи допомагають дітям краще розкрити себе, проявити творчість, працювати в команді, відчути себе важливими та надзвичайно талановитими. Дякуємо за участь та допомогу в організації заходу нашим дорогим вчителям та ліцеїстам. Ви підготували незабутнє свято , яке закарбується в пам'яті кожного присутнього на довгий час!!!

Бандура А. В., викладач англійської мови