Понеділок, 08 жовтня 2018 19:13

«Їсти, щоб жити, а не жити, щоб їсти»

Саме під таким гаслом відбулася показова пара з англійської мови на першому курсі природничого класу. У рамках Тижня іноземних мов Негода Віталіна Василівна провела заняття, на якому учні дізналися про різні кухні світу, незвичайні страви та неповторні кулінарні звичаї та традиції.

Ліцеїсти представили свої проекти про італійську, китайську, французьку та українську кухні. Вони розповіли про історію та особливості приготування різних національних страв, традиції харчування та кулінарні секрети країн світу.

Крім того, усі присутні на занятті мали змогу переглянути відео про особливості харчування у Великій Британії й порівняти з нашою національною кухнею.

На занятті панувала дружня, невимушена атмосфера. Деякі учні зізналися, що вони б хотіли навчитися смачно готувати, а дехто навіть виявив бажання взяти участь у кулінарному шоу.

Тож ніколи не сумнівайтеся в собі й не бійтеся відкривати нові таланти!

Учитель англійської мови Негода В.В.