Середа, 03 жовтня 2018 20:58

Візит юних обдарувань до ліцею

У середу, 3 жовтня, після закінчення навчальних занять ліцеїсти були збентежені тим фактом, що приміщення нашого закладу заполонили маленькі гості, учні 5-7 класів шкіл міста. Схвильованих дітлахів чекало важливе випробування – участь у  міських змаганнях юних математиків. Для декого - найперший навчальний конкурс у житті.

Маленьким обдаруванням необхідно було розв’язати 10 задач за 45 хвилин! Розв’язати 1 задачу за 4,5 хвилини - це непросто. Але учні успішно впоралися із завданнями.

Шановні учасники математичних змагань, усі ви - справжні МАТЕМАТИКИ. Ваша відданість цьому предмету викликає захоплення. Сподіваємося, що ви досягнете значних успіхів у вивченні алгебри і геометрії.

Ліцей завжди гостинно відкриває двері для всіх учнів, що мають жагу до нових знань!

Симан С.М., учитель математики