Понеділок, 10 вересня 2018 16:28

STEM-кабінету бути!

Із 2017 навчального року ліцей почав працювати за програмою дослідно-експериментальної роботи з теми «Науково-методичні засади створення та функціонування Всеукраїнського науково-методичного віртуального STEM-центру (ВНМВ STEM-центр)». В рамках експерименту було створено і подано на конкурс проект «STEM-освіта в загальноосвітніх навчальних закладах міста Ніжина як дієвий інструмент нової української школи». У підсумку ми стали одними з переможців і отримали 400 тисяч гривень для створення STEM-кабінету.

У п'ятницю, 7 вересня, ліцей отримав повний комплект з робототехніки. Нашій радості не було меж! Бажання і мрії здійснюються!

Тепер наше першочергове завдання - запустити процес навчання, під час якого учні нашого міста вперше зможуть доторкнутися до поняття робототехніки. Адже за роботами майбутнє нашої країни.

учитель інформатики

П. В. Кіндєєв