Понеділок, 03 вересня 2018 17:40

Перший дзвоник у ліцейській родині!

Ось і закінчилося ще одне літо.  Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на  деревах ще така свіжа, а небо – пронизливо синє й високе.

Третього вересня ліцей радо зустрів учнів, учителів, батьків та гостей свята. У великому святковому актовому залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя радо вітали першокурсників - майбутніх перекладачів, дипломатів, медиків, біологів, бізнесменів, істориків, юристів та політиків. Цього року до нас вступило 120 таких щасливчиків. Вони урочисто проголосили Клятву ліцеїста. А другокурсники  підготували  жартівливі поради для  ліцейських «першачків».

На святі були шановні гості, які вже давно стали нашими друзями. Це народний депутат  України Олександр Михайлович Кодола, депутат Чернігівської обласної ради Наталія Миколаївна Копиця, начальник Управління освіти Ніжинської міської ради Станіслав Миколайович Крапив’янський та його заступниця Надія Олексіївна Пономаренко, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Григорович Самойленко.

Хореографічна композиція «Заквітчані весною», пісня «А я бажаю Вам добра» у виконанні учениці Ольги Пархоменко, вірш про вчительку, який продекламувала Анастасія Калениченко, подарували всім присутнім неймовірно чудовий настрій.

Директор ліцею Світлана Геннадіївна Алєксєєнко нагородила всіх другокурсників похвальними листами й  підсумувала: «Усе у ваших руках!»

Завершив свято перший ліцейський дзвоник, який надали Ліза  Осталецька, Софія Дем’яненко  та учні 2 курсів Артур Чернега та Владислав Кривець.

На душі трохи сумно, бо прийшла осінь, але ж ми самі можемо створювати собі сонячний настрій. Як казав Альбер Камю, «осінь – це друга весна, а кожен листочок – це квітка!» Тож побажаємо всім нам добра й миру, енергії та натхнення!

Класний керівник ІІ курсу історичного класу

Мельниченко В.В.