Вівторок, 06 жовтня 2015 12:39

Звіт Ніжинського ліцею в Києві

6 жовтня 2015 року в Київському інституті модернізації змісту освіти відбулося засідання з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах.

Про завершення ІІІ (формувального) етапу звітувався і Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя – експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня (науковим керівником є завідувач кафедри педагогіки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, професор Коваленко Є.І.). Директор ліцею Алєксєєнко С.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи Коткова Л.І. та психолог Солдатенко С.В. яскраво представили свій заклад. Дослідно-експериментальна робота за темою «Система профільного навчання як засіб формування соціально компетентної особистості випускника ліцею» отримала високу оцінку доктора психологічних наук, професора, академіка Беха І.Д. та кандидата педагогічних наук, начальника відділу експериментальної педагогіки й управління освітою департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Тараннік-Ткачук К.В.