Неділя, 06 травня 2018 21:26

Непереможна «Фортеця»!

З 03 по 05 травня проводився І (міський) етап  Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Ніжинський ліцей представляв рій «Фортеця». Ліцеїсти протягом трьох днів змагалися в 9 видах комплексної програми,  вели чесну й  тривалу боротьбу з 14 командами  шкіл міста. Ці учнівські змагання були спрямовані на популяризацію й розвиток туризму та краєзнавства, формування  здорового способу життя серед учнівської молоді. Усі учасники мали змогу випробувати свої сили у військово-прикладних видах спорту, продемонструвати знання з історії України, першої домедичної підготовки.

У змаганні «Перетягування линви» ліцейська команда виборола  І місце, але це не єдина перемога, не було рівних нашим ліцеїстам в «Стрільбі», конкурсі «Впоряд». І за результатами всіх змагань рій «Фортеця» посів І місце. Вітаємо наших ліцеїстів з перемогою. Ми вами пишаємося!  Ви наша гордість!

Три  насичені дні, без сумніву, залишили в серцях ліцеїстів позитивні й незабутні враження. Ця гра всіх здружила, пробудила азарт. Учні отримали величезний досвід і багаж знань, які обов’язково знадобляться їм у житті.

Команда рою «Фортеця» вдячна Піклувальній раді ліцею (голова –  Козирєва М. П.), батькам, адміністрації, педагогічному колективу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя та нашим спонсорам: підприємцям Ступаку М. І., Прокопцю Д. А. та Павлюченку В. Д., директору ДКП «Комунальний ринок» за фінансову допомогу та підтримку.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи