Субота, 05 травня 2018 15:49

Ліцей – «Alma mater» 2017

Восени 2018 року ліцею виповнюється двадцять пʼять років. Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя підходить до свого першого ювілею із вагомими результатами діяльності.

Так, середній показник якості знань ліцеїстів складає  85%.

За результатами ЗНО-2017 Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя ввійшов до «ТОП-200 шкіл України» та посів 51 місце. А в «Рейтингу шкіл за предметами» ми зайняли 27 сходинку за результатами з української мови та літератури! Ще за 4 предметами ліцей потрапив до 200 найкращих закладів України: з історії маємо 114 місце, з математики – 151,  біології – 153, фізики – 199. Серед шкіл, гімназій і ліцеїв Чернігівської області ми посіли 1 місце.

За весь період складання ЗНО 17 учнів ліцею мають 18 результатів 200 балів.

Здійснено велику кількість учительських публікацій: три спецвипуски «Педагогічних обріїв», 22 методичні посібники, статті у фахових виданнях тощо, три випуски книги «На крилах натхнення: обдарована молодь ліцею», ювілейне видання «Вперед і вгору», два збірника науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Вісім учителів стали переможцями обласного конкурсу «Вчитель року».

Команда ліцеїстів «Фортеця» стала переможцем міського та обласного етапу гри «Сокіл» («Джура») і достойно представила область на Всеукраїнському етапі.

З огляду на досягнення, саме ліцей було визначено переможцем в номінації «Alma mater» загальноміського конкурсу «Людина року 2017».

Величезна вдячність усім, хто долучився до отримання нашим закладом цієї нагороди.

В першу, чергу, хочеться подякувати  за визнання громаді Ніжина. Колектив ліцею - учні, батьки, педагогічні і непедагогічні працівники – і надалі будуть працювати чесно і наполегливо, аби результатами своєї праці примножувати славу нашого міста.

Спасибі організаторам конкурсу за упровадження номінації, покликаної визначити найкращий навчальний заклад року, адже це увага до всієї освіти міста.

Дякую Управлінню освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області за подання ліцею на отримання відзнаки, це хвилююче і почесно.

Окремі слова вдячності Олександру Григоровичу Самойленку, справжньому патріоту нашого закладу,  який тепло й щиро привітав ліцей і вручив нагороди.

Вітаю увесь колектив ліцею із цією почесною відзнакою!

Пишаюсь тим, що маю честь очолювати такий заклад.

Наш ліцей  завжди був, є і, сподіваюсь, буде авторитетом у місті серед навчальних закладів, адже  колективу притаманні висока професійна майстерність, відповідальність, культура та поважне ставлення до ліцеїстів. Педагогів та учнів об’єднує любов та гордість за свій рідний ліцей, вони  переконані: доля завжди на боці сильних і наполегливих, ініціативних і небайдужих.

Дякую всім за гарну роботу: разом ми – сила!

Бажаю щастя, успіхів, міцного здоров’я, творчої наснаги.!

Із глибокою повагою та щирою вдячністю директор ліцею Світлана Алєксєєнко