Середа, 18 квітня 2018 16:12

Акція з озеленення території дитячих садків.

У наш час все більш актуальне значення приймають заходи покращення стану навколишнього середовища, благоустрою, озеленення міст і населених пунктів.

Озелененню та благоустрою території дошкільних навчальних закладів потрібно надавати особливого значення, тому що зелені насадження відіграють тут не тільки санітарно-гігієнічну і архітектурно-планувальну роль, а також мають і навчально-виховне значення.

На ділянці дошкільного закладу діти одержують уявлення про живу природу. Тому вона потребує максимального озеленення.

Рій «Фортеця» приєднався до озеленення дитячого садочка «Ромашка» №12. Учасники команди допомогли на ігровому майданчику висадити квіти. Учні підготували клумби до висадки рослин, продумали як краще розмістити квіти та висадили їх. Нехай з ранньої весни й  до пізньої осені милує око вихованців та їх батьків квіткове різнобарв’я.

Клунко Роксолана керівник гуртка, спеціаліст ІІ категорії