Четвер, 29 березня 2018 21:28

Захист Вітчизни є священним обов’язком кожного громадянина України

Умовою забезпечення суверенітету нашої держави, недоторканості її кордонів є готовність та вміння громадян захищати Вітчизну. Під час навчальних занять з предмету «Захист Вітчизни» у ліцеїстів формуються необхідні знання з питань військової служби. Практичні навички вони набувають під час навчальних занять на базі військової частини  та навчально-польових зборів.

29 березня цього року на базі в/ч 4558 відбулися навчальні практичні заняття з навчальною зброєю та стрільби для учнів (хлопців) 11 класів ліцею. Зустрів ліцеїстів на території частини та провів вступну бесіду заступник командира військової частини. Він розповів про мету і завдання навчальних занять, організував їх проведення.

Учні об′єдналися у 4 групи, кожна з яких працювала з військовослужбовцями частини. Учні з інтересом знайомилися із зразками озброєння, їх назвами та особливостями конструкції, формували практичні вміння розбирати та збирати автомат. Заняття пройшли організовано, чітко та змістовно.

А на кінець заняття нам було дозволено зробити фото на згадку.

Учитель предмету «Захист Вітчизни» Кузьменко Г.П.