• Новини
  • Міський семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи «Формування громадянської компетентності ліцеїстів засобами національно-патріотичного виховання»
Середа, 31 січня 2018 15:47

31 січня 2018 року в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя відбувся семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи  «Формування громадянської компетентності ліцеїстів засобами національно-патріотичного виховання». У роботі семінару взяли участь спеціаліст Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області Коваленко А. М., методист міського методичного кабінету Ткачун-Пузін О. О.,  заступники директорів з виховної роботи освітніх закладів міста.

Учасників семінару щирими словами зустрічали заступники директора з навчально-виховної роботи ліцею Крапив’янська Л. В., Кремез Т. С. та учні ліцею Денисова Галина, Єлініна Олександра, Ігнатенко Марина.

План проведення семінару був досить насиченим і цікавим. Директор ліцею  Алєксєєнко С. Г. познайомила всіх присутніх з традиціями ліцею, здобутками та перемогами. Заступник директора з навчально-виховної роботи Кремез Т. С. представила палітру заходів, які проводяться в ліцеї з  національно-патріотичного виховання.

Заступники директорів шкіл міста поринули у світ ліцейського життя, а отже,  на якусь мить стали ліцеїстами. Учасники семінару робили власноруч  ляльки-мотанки ( майстер-клас проводила учениця ІІ курсу природничого класу Синяк Аліна в майстерні «Мій оберіг»). Далі вчителів чекав ще один сюрприз – теорія й практика за програмою Sony Vegas pro (майстерня Яковенко Катерини та Діденка Ігоря «Святковий настрій України»). Заступники створювали кліп про українські святи та традиції, який зразу ж і переглянули.  Наступною зустріччю була  майстерня «Український інтелект», де всі мали можливість поринути у свято творчості, інтелекту та спілкування.

На завершення семінару пройшов тренінг «Я – активний громадянин» за програмою Британської Ради для молоді. Це інноваційна технологія, яка набирає популярності серед людей, які відчувають свою відповідальність за майбутнє країни. Під час тренінгу присутні зробили висновок, що патріотизм проявляється по-різному, але головне – це щиро любити свою Батьківщину.

Кремез Т. С., заступник директора з навчально-виховної роботи Ніжинського ліцею

Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя