Четвер, 11 січня 2018 22:13

Виховуємо національну еліту України

(1 Голосувати)

Ліцей – особливий освітній простір, де співпрацюють учителі, діти і батьки, де панує атмосфера Взаєморозуміння, Творчості, Добра.

Виховання національної еліти – пріоритетне завдання ліцею. Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя відомий не лише в області, але й за її межами, тому, що наші ліцеїсти демонструють високий рівень навчальних досягнень на Міжнародних, Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.

15 листопада 2017 року відбулася VIII Міжнародна природнича гра «Геліантус» - 2017. У цьому році в ній взяли участь 4 учні І курсу математичного класу (класний керівник Бережняк В.М.) та 5 учнів ІІ курсу математичного класу (класний керівник Осталецька Ю.П.).  Гра була спрямована на перевірку знань із фізики, біології, хімії, географії.

Учні та вчителі з нетерпінням чекали результатів, які в кінці грудня  були опубліковані на сайті цієї гри. Серед учнів І курсу Глемезда Владислав отримав грамоту з фізики, Литвинець Іван, Андрієць Богдан, Сердюк Владислав – сертифікат учасника. Серед учнів ІІ курсу Парфьонов Глєб завоював диплом І ступеня, Попик Іван – диплом ІІІ ступеня, Манойленко Володимир, Ріпа Тетяна – грамоти з фізики, Діденко Ігор – грамоти з фізики та біології.

Вітаємо переможців у грі!

Учням ІІ курсу бажаємо успішно скласти ЗНО та вступити до обраних ними вищих навчальних закладів. Учням І курсу, які мають добрий потенціал навчальних здібностей, розвивати , поглиблювати свої знання та в наступному навчальному році продемонструвати їх під час навчальних конкурсів, отримати кращі результати.

Координатор гри «Геліантус» Кузьменко Г. П.