Четвер, 14 грудня 2017 18:44

Фізика – це чудово!

(1 Голосувати)

Фізика всемогутня!

Вона зуміла зробити казку дійсністю!

Фізика – одна з найдавніших наук, без якої неможливий подальший розвиток людства.  Це цікава наука, могутня її роль у житті людства важко оцінити. За допомогою фізики людина створила найпотужніші технології, технічні засоби, розкрила таємниці природи, освоїла космічний простір.

Усім, хто вчить фізику, хто знає фізику, хто любить фізику (і хто ще не знає, що він любить фізику!), учителі ліцею Закалюжний В.М. та Шевчук О.Г. присвячують тиждень фізики.

13 грудня учні І та ІІ курсів математичних класів мали змогу бути учасниками позакласного заходу «Вечір запитань та відповідей з фізики». Закалюжний В.М., кандидат педагогічних наук та Шевчук О.Г., заслужений учитель України, відповіли на запитання учнів (Яка ймовірність існування планети між Марсом та Юпітером? Чи можна зробити машину, яка може ловити блискавки? Чи вдасться людству створити термоядерний реактор?), зробили екскурс в історію відкриттів, знайомили учнів з цікавими фактами з біографії відомих фізиків. Активність учнів, безліч запитань – усе це стало свідченням того, що фізика – це наше життя, вона з нами щодня.

Попереду ліцеїстів очікують цікаві заходи. Долучайтеся до чарівного світу фізики, бо фізика ь- це чудово!

Крапив’янська Л.В., заступник

директора з навчально-виховної роботи