Четвер, 23 листопада 2017 15:57

Міський семінар з історії

(1 Голосувати)

22 листопада ліцей радо зустрічав учителів історії шкіл міста, які взяли участь у роботі семінару з теми «Виховання толерантності на заняттях з історії».

Програма методичного заходу була насиченою та цікавою. Учителі мали змогу повернутися в минуле та стати учнями, з якими провели заняття з всесвітньої історії Мицик Л.М., кандидат історичних наук, учитель ліцею та з предмету «Громадянська освіта: людина і світ» Желіба О.В., кандидат педагогічних наук, учитель ліцею.

Лариса Миколаївна  провела рольову гру «Слухання в Конгресі США щодо проблеми расової дискримінації». На занятті  вчителі-учні побували на засіданні Конгресу, як конгресмени та як активісти афроамериканського населення, які боролися за свої права. Майстер-клас Мицик Л.М. дав змогу вчителям ознайомитися з методикою педагога та запозичити багато корисного для себе.

Желіба О.В. провів  майстер-клас з теми «Толерантність». Учитель організував дискусію з питань релігійної толерантності, під час якої учителі-учні мали змогу висловити свої думки, обґрунтувати їх і найголовніше  робити це толерантно.

На завершення семінару для всіх присутніх психолог ліцею Солдатенко С.В. провела тренінг з теми «Толерантність у нашому житті: психологічний аспект». Викладачі виконали ряд психологічних вправ, які продемонстрували унікальність та неповторність кожної людини, вплив поведінки на психологічний стан особистості, ставлення до людей в залежності від соціальних стереотипів. Завершенням  тренінгу  стала зворушлива відео притча «Усе залишає свій слід».

Крапив’янська  Л.В., заступник

директора з навчально-виховної