Понеділок, 20 листопада 2017 19:32

Вивчати історію завжди актуально

«Чи потрібно знати історію?» – таким питанням задаються учні, коли  отримують домашні завдання, коли їм "влаштовують" контрольні роботи чи різноманітні опитування. «Історія розповідає про минуле, а отже, її події вже не актуальні». Хто так подумав, той, безперечно, помилився. Упевнена, що немає більш важливої науки, ніж історія.

Народна мудрість говорить: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього». Історія розкриває нам величезний світ подій, повчальних історій,  знайомить з історичними особистостями, їх  долями. Сучасне завжди формується саме на подіях минулого, а наші традиції сягають своїм корінням в сиву давнину й черпають з неї історичний досвід. І взагалі історія має тенденцію повторюватися.

Ці роздуми виникли невипадково. Саме восени традиційно в ліцеї проходить тиждень історії. Педагоги організовують для учнів низку  різноманітних  позакласних заходів.

Так, тиждень розпочався виставкою учнівських стіннівок, тематика яких різноманітна. Ліцеїсти підібрали цікаві факти з життя українських жінок, історії Криму, вшанували пам’ять жертв Голодомору.

23 листопада учні матимуть змогу взяти участь в інтелектуальній історичній грі «Брейн-ринг». Запрошуємо всіх охочих продемонструвати свої знання з історії, дізнатися багато нового й пізнавального, долучитися до вивчення минулого нашої країни. Будьте з нами, бо вивчати історію завжди актуально.

Крапив’янська Л.В., учитель історії