• Новини
  • Участь учителів ліцею в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку»
П'ятниця, 10 листопада 2017 18:25

9 та 10 листопада 2017 року ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Національний еколого-натуралістичний цент учнівської молоді та НЦ «Мала академія наук України» провели ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку». Серед учасників заходу були й заступник директора з навчально-виховної роботи Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя Коткова Л.І. та психолог Солдатенко С.В.

Програма конференції була дуже насиченою: тут і стендові презентації, і робота в педагогічних студіях («Розвиток STEM-напрямів у позашкільній освіті», «Реалізація ідей STEM-навчання у початковій школі», «STEM-освіта в середній та профільній школах», «Підготовка кадрів та освіта дорослих»), і семінари, і тренінги, і неформальне спілкування учасників конференції в просторі комунікацій.

Другий день конференції виявився не менш емоційним і продуктивним. Кожен учасник конференції міг відвідати навчально-практичні семінари: «Методика роботи у Всеукраїнському науково-методичному віртуальному STEM-центрі», «Методи та інструменти для реалізації STEM-навчання: використання принципу BYOD (смартфонів) при вивченні STEM предметів у загальноосвітній школі», «Методи та інструменти для реалізації STEM-навчання: обладнання Dixi-Education для сучасних цифрових лабораторій для впровадження STEM-освіти під час навчання хімії, фізики, біології, інформатики тощо».

Саме такі завдання: пошук та виявлення ефективних підходів та технологічних рішень застосування інноваційних технологій STEM-навчання, пошук інноваційних моделей та технологій розвитку обдарованої молоді та проблеми інтелектуального саморозвитку особистості дитини – поставали  перед учасниками конференції. Захід був надзвичайно цікавим та корисним. У кожного з присутніх залишилися лише позитивні емоції та стан окриленості, натхнення, творчої ейфорії.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Коткова Л.І.