Понеділок, 06 листопада 2017 09:56

Тиждень української мови

З 6 по 10 листопада 2017 року в Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя проходить тиждень української мови. У його рамках відбудеться конкурс стіннівок, лінгвістична вікторина, читання класичної та сучасної поезії про найчарівнішу, наймилозвучнішу поміж усіма слов’янськими мовами. Українська мова існує в піснях і думах, казках і переказах, шліфується в приказках і прислів’ях, у самобутніх словах і зворотах. Традиційно учні ліцею матимуть змогу перевірити себе під час написання Всеукраїнського диктанту 9 листопада в День писемності та мови.

У нашій мові – безсмертя духу нашого народу, його традиції і звичаї. Тиждень завершиться великим святом «Вишиванка – оберіг моєї душі». Кожен учасник матиме змогу пройнятися поетичністю, музикальністю, мальовничістю, багатством лексичного складу та синтаксичної будови рідної мови.

В. М. Бережняк учитель української мови