П'ятниця, 03 листопада 2017 13:41

Вечірка по-англійськи!

З 30.10.17 по  04.11.17 у Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя проходив тиждень іноземних мов, який традиційно став окрасою навчального процесу.

Відкриття тижня цього року випало на долю І курсу лінгвістичного класу та учителя німецької мови Тимченко Н.В., яка провела  заняття з теми «Наші хобі та захоплення». Цікаві завдання,  активна робота учнів, інтерактивні методи викладання та позитивна дружня атмосфера  принесли справжнє задоволення учням  та  професійний успіх викладачу. Ліцеїсти ще раз переконалися в тому , що вивчати іноземні мови – це модно!!!

Роботу тижня іноземних мов продовжили учителі Орленко Н.В. та Негода В.В., які запропонували учням  математичних, природничих та історичних класів взяти участь у  вікторині про різноманітні свята за кордоном.  Ліцеїсти підготували презентацію про День обіймів у Великобританії, День посмішок, дізналися  про незвичні екзотичні  фестивалі  Німеччини, Канади, Австралії. На завершення  вікторини учні підготували й представили власні проекти про те, якими б святами вони прикрасили сторінки українського календаря.

Тріумфальним завершенням тижня став творчий вечір англійської пісні, поезії і танцю.  Ліцеїсти перших та других курсів   приємно вразили  учителів, друзів та запрошених  дев’ятикласників  шкіл міста своїми талантами. Авторські пісні, вірші, конкурси, розважально-танцювальна зарядка, героїчні перевтілення – усе це зробило вечір по-справжньому цікавим, піднесеним, емоційним та, сподіваємося, незабутнім.

Ліцей назавжди буде з вами!!!

Левченко Світлана Іванівна, учитель англійської мови