Середа, 01 листопада 2017 22:25

Свята в англомовних країнах

Кожна країна має свої власні неповторні свята, звичаї й традиції. Існує навіть прислів'я « Що не країна – то звичай». Ось і сьогодні для учнів перших курсів відбулася виховна година на тему «Свята в англомовних країнах»,під час  якої  учні познайомилися з такими святами як День Незалежності та День подяки в Сполучених Штатах Америки, фестиваль сиру в Британії. Першокурсники переглянули відео та поділилися враженнями від побаченого.

Крім того учні ІІ лінгвістичного класу, Єрьоміна Вікторія та Кремез Микола, розповіли про День обіймів, який активно святкується в Європі та розпочинає свої перші кроки в Україні.

На завершення першокурсники створили власні проекти свят, які б вони хотіли проводити в нашій країні. Учні мали творчий та нестандартний підхід до  впровадження нових традицій.

Лише вивчаючи культуру інших країн, ми пізнаємо свою власну.

Орленко Н.В., учитель англійської мови