П'ятниця, 13 жовтня 2017 12:19

Свято відважних сердець

14 жовтня 2017 року в релігійне свято Покрови пресвятої Богородиці Україна відзначатиме День захисника Вітчизни та День козацтва, присвячені найсильнішим, найсміливішим та найвідважнішим. Мабуть, невипадково співпали ці два свята. Адже так, як Богородиця вкрила людей своїм покровом та захистила їх від погибелі, так і наші чоловіки стають на захист своєї Батьківщини, свої жінок, дітей, батьків.

Оскільки 14 жовтня є офіційним державним вихідним, дівчата ІІ курсу лінгвістичного класу вирішили привітати своїх однокласників-хлопців напередодні свята. Для  всіх була продумана цікава розважальна програма, де   хлопців випробовували на кмітливість та ерудованість, задаючи їм каверзні питання, досліджували  їхню логіку та вміння розробляти тактику  ведення змагань у цікавій психологічній грі «Дракон, принцеса, самурай». Хлопці вчилися розуміти дівчат без слів, відгадуючи, що їм хочуть сказати тільки мімікою. Також на всіх чекали запальні танцювальні змагання, які зарядили присутніх позитивними емоціями та енергією. За свої старання кожен із хлопців був нагороджений грамотою в певній номінації.

А ще в народі існує думка про те, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Тому ще одним сюрпризом  на сьогоднішньому святі для хлопців стали їх улюблені смаколики, які підготували дівчата.

Сьогодні лінгвісти мали яскраве та смачне свято. Поділитися своїм позитивом, оптимізмом та висловити щирі слова вдячності вони хотіли б  усім захисникам нашої України.

З Днем захисника України та  Днем українського козацтва!

Учні ІІ курсу  лінгвістичного класу Яковенко Катерина, Шейко Валерія та класний керівник Солдатенко Світлана Володимирівна