Неділя, 01 жовтня 2017 20:03

Учителі важливі!

Хорошим учителем можна назвати тільки того,

хто любить свій предмет і своїх вихованців (В. Ключевський)

29 вересня в Ніжинському ліцеї при НДУ ім. М. Гоголя відбувалися незвичайніі зміни: аби привітати вчителів з їхнім професійним святом, учні других курсів на чолі з Парламентом ліцею влаштували День самоврядування. За словами Катерини Яковенко, яка обіймала посаду директора навчального закладу, саме в цей день панувала атмосфера творчої гармонії та наполегливої праці. З великим задоволенням старшокласники проводили уроки й слідкували за порядком у ліцеї.

Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що вони говорили на інструктивно-методичній нараді після пар. «Цей день не тільки дав нам можливість спробувати себе в різних сферах діяльності, а й навчив бути більш відповідальними, терплячими, навчив умінню цінувати працю вчителя», - ділилася враженнями першого педагогічного досвіду Шугай Вероніка, яка виконувала обов’язки класного керівника І курсу математичного класу.

Цього сонячного, але прохолодного осіннього вересневого дня ще багато було щирих вітань, радісних облич, що іскрилися добротою та піднесеним настроєм. Феєричний флешмоб у виконанні ліцеїстів викликав захоплення та бажання долучитися до нього в усіх присутніх - друзів, гостей і просто пересічних глядачів, які із захопленням спостерігали за всім, що відбувалося цього дня на подвір’ї ліцею. А потім ми потрапили на «Вечірку в кав’ярні «Діагноз», де ліричні пісні, учнівський гумор, прекрасна музика й душевні слова вдячносиі линули з кожного дитячого серця.

Таким креативним видався передостанній день вересня. Хто знає, можливо, саме він допоміг комусь визначитися зі своєю майбутньою професією?!

Л.С. Кошова, педагог-організатор ліцею