Понеділок, 25 вересня 2017 18:31

О Спорт! Ти прогрес!

«О Спорт! Ти прогрес! Ти сприяєш вдосконаленню людини – найбільш прекрасного творіння природи».  Ці слова  П’єра де Кубертена стали девізом Олімпійського тижня, який стартував 25 вересня 2017  р. в ліцеї. Метою проведення тижня є відзначення Дня фізичної культури і спорту, виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування здорового способу життя, забезпечення розвитку і популяризації олімпійського руху в Україні, ідеалів миру і братства.

Відкрили тиждень змагання зі стріт-болу серед команд учнів І та ІІ курсів (суддя змагань Боровик В.В.).  Юнаки показали відмінну техніку володіння баскетбольним м’ячем.  Але, як часто буває, переміг досвід. З рахунком 2:0 виграла команда учнів ІІ курсу.

Усі охочі ліцеїсти можуть взяти участь у спортивних змаганнях, які відбудуться згідно представленого графіка:

Змагання між командами

І та ІІ курсів

26.09.17 р. о 15.15 , Футбол,

міський стадіон «Спартак»

27.09.17 р. о 15.15,  волейбол (дівчата),

спортивний зал НДУ

28.09.17 р.  о 15.15, волейбол (хлопці) та

настільний теніс (індивідуальний залік),

спортивний зал НДУ

Бажаємо всім учасникам Олімпійського тижня міцного здоров'я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот.

Крапив'янська Л. В.,

заступник директора з навчально-виховної роботи